• زبان فرانسوی

  Author

  فرانسوی یکی از زبان‌های رمانس است که بیش از 260 میلیون نفر در سراسر جهان به آن صحبت می‌کنند. این زبان پنجمین زبان پرکاربرد و سومین زبان رمانس پرکاربرد جهان بعد از اسپانیولی و پرتغالی است.

 • No file selected.

  ماساژ لگن عضلات باسن

  Author

  لگن پل بین پاها و تنه است و به حرکت هماهنگ بدن کمک می کند. اگر ما در این ناحیه دچار خشکی و سفتی عضلات باشیم این مشکل مستقیما روی حرکت و هم چنین انعطاف پذیری کل بدن اثر خواهد داشت.

 • No file selected.

  ژورنالیسم زرد

  Author

  ژورنالیسم زرد به سبکی از روزنامه‌نگاری اطلاق می‌شود که حقیقتی را به شکلی اغراق‌آمیز جلوه دهد یا اینکه مطلبی را در ظاهر بدون سوگیری ولی در اصل به همراه پیش‌داوری‌های پنهان‌شده در بینابین خطوط متن نگارش کند. به این ترتیب که یک ماجرای واقعی را می‌گیرد ولی به طور احساس‌برانگیز و تحریف‌شده‌ای گزارش می‌کند. هدف از ژورنالیسم زرد برانگیختن حس ترس، نفرت، ابهام یا ترحم و دلسوزی و هم‌دلی در مخاطبان است.

چرخاندن سر

نویسنده: شایان منصوری, منتشر شده در بخش اطلاعات عمومی,

No file selected.

برای تمرین در این مورد می‌توان سر را چرخاند. برای این کار باید بدن را صاف نگه داشت ، باید توجه داشت که به هیچ عنوان نباید شانه‌‎ها حرکت کنند و اگر تمام سنگینی سر به پایین بیفتد فورا در ناحیه‌ی گردن احساس یک نوع خستگی می‌کنیم.

حالا باید سر را با تمام سنگینی‌اش آهسته به طرف چپ حرکت و در همان جا قرار داد. حالا سر کاملا عقب در محور گردن می‌چرخد. در این حالت می‌توانیم احساس کنیم چطور عضلات گلو می‌گیرد پس دهان را باز می‌کنیم تا گرفتگی عضلات برطرف شود.

پس از آن سر را به طرف راست حرکت می‌دهیم و در نتیجه ماهیچه‌های گردن نرم می‌شود، خستگی برطرف می‌شود، رگ های گردن کشیده و ریلکس می‌شوند. اما چرخاندن سر باد به آهستگی انجام گیرد. باید توجه داشته باشیم که واژه‌ی آهسته چه مفهومی دارد.

عجله، حرص در موفقیت، صرف بیهوده‌ی انرژی و عدم اراده، عیب های بزرگ است که این عیوب را باید برطرف کرد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

5.0/5 امتیازهای داده شده (4 امتیاز)

به اشتراک گذاری

در مورد نویسنده

شایان منصوری

اطلاعات عمومی