• No file selected.

  نحوه ثبت نام در آزمون تافل

  Author

  تافل آزمونی برای ارزیابی مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی افراد برای کاربردهای آکادمیک است. این آزمون توسط سازمان ETS برگزار می‌شود. سالانه هزاران نفر از سرتاسر جهان در این آزمون که در نقاط مختلف دنیا برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

 • No file selected.

  ماساژ انگشتان

  Author

  انگشتان بی وقفه در حال حرکت و تلاشند. آن ها از مهم ترین ابزارهای ما برای کشف دنیای پیرامون هستند. اما در طی این جستجو مقدار زیادی تنش و گرفتگی در خود انباشته می کنند و به همین دلیل است که پس از مدتی با بالاتر رفتن سن در می یابیم که دیگر چابکی سابق را ندارند.

 • شنا

  Author

  شنا، مهارت یا ورزش شناور ماندن و حرکت درون آب است. شنا کردن به معنی حرکت انسان، حیوانات بدون هر گونه کمک خارجی درون آب می‌باشد. آموختن شنا، علاوه بر تقویت جسم، در مواقع اضطراری و افتادن ناگهانی درون آب، زندگی انسان را نجات خواهد داد.

 • No file selected.

  ویروس سازان حرفه ای

  Author

  آنها در کوچه پس کوچه های تاریک منتظرند. زندگیشان فقط در ضربه زدن و گریختن خلاصه می شود. کار آنها یک نوع جرم دیجیتال است.

دوران تحصیل

نویسنده: مرتضی مرادوند, منتشر شده در بخش اطلاعات عمومی,

No file selected.

غلامرضا 7 ساله بود که به دبستان منوچهری واقع در خیابان خانی آباد رفت و به تحصیل پرداخت. اما تنها 9 سال درس خواند چرا که مجبور بود برای تامین مخارج زندگی کار کند.

او نزد شیخ ابراهیم نجار به شاگردی مشغول شد. وی در مورد این سال ها می گوید: مدت  نه سال در دبستان و دبیرستان منوچهری که در همان خانی آباد قرار داشت درس خواندم و تنها خاطره ای که از دوران تحصیل به یاد دارم این است که هیچ وقت شاگرد اول نشدم، اما زندگی در میان مردم و برای مردم درس هایی به من آموخت که فکر می کنم هرگز نمی توانستم در معتبرترین دانشگاهها کسب کنم. زندگی همچنین به من آموخت که مردم را دوست بدارم و تا آنجا که در حد توان من است به آنان کمک کنم. این کمک از چه طریق و چه راهی باشد مهم نیست ، هر کسی به قدر توانایی اش...

دوران نوجوانی

غلامرضا مانند همسالان خود به ورزش علاقه داشت. ولی پس از اینکه همراه با شیخ ابراهیم به زروخانه رفت، دریافت که رغبتش به کشتی بیشتر از ورزش های دیگر است. تختی آرزوی قهرمانی را در سر نمی پروراند اما عاشقانه شروع  به ورزش کرد و همین عشق او را به بالاترین درجات هدایت نمود. 15 ساله بود که ورزش را در زورخانه محل خودشان آغاز کرد. پس از مدتی وقتی برادرش انگیزه و علاقه  وی را مشاهده نمود او را به باشگاه  "ببر" برد و به عبدالحسین  فیلی سپرد تا به پرورش استعداد او بپردازد.

باشگاه ببر مدتی بعد تعطیل شد؛ تختی را به زورخانه " گردان" برد. پس از چندی غلامرضا  همراه برادرش راهی باشگاه پولاد شد مکانی که آینده او را رقم زد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

5.0/5 امتیازهای داده شده (1 امتیاز)

به اشتراک گذاری