• No file selected.

  پارچه های فرنگی یک شاهی نمی ارزد

  Author

  امیرکبیر در برخورد با خارجیان با شجاعت و قاطعیت تمام رفتار می کرد. مردم ایران از این قاطعیت و شجاعت آگاه بودند امیر پیوسته از انگلیس و روسیه می خواست از صدور کالاهای بنجل و بی ارزش به ایران خودداری کنند، و الا بدون کوچکترین اغماضی روابط تجاری ایران را با آن کشورها قطع خواهد کرد.

 • No file selected.

  ویروس سازان حرفه ای

  Author

  آنها در کوچه پس کوچه های تاریک منتظرند. زندگیشان فقط در ضربه زدن و گریختن خلاصه می شود. کار آنها یک نوع جرم دیجیتال است.

 • No file selected.

  نحوه ثبت نام در آزمون تافل

  Author

  تافل آزمونی برای ارزیابی مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی افراد برای کاربردهای آکادمیک است. این آزمون توسط سازمان ETS برگزار می‌شود. سالانه هزاران نفر از سرتاسر جهان در این آزمون که در نقاط مختلف دنیا برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

دوران تحصیل

نویسنده: مرتضی مرادوند, منتشر شده در بخش اطلاعات عمومی,

No file selected.

غلامرضا 7 ساله بود که به دبستان منوچهری واقع در خیابان خانی آباد رفت و به تحصیل پرداخت. اما تنها 9 سال درس خواند چرا که مجبور بود برای تامین مخارج زندگی کار کند.

او نزد شیخ ابراهیم نجار به شاگردی مشغول شد. وی در مورد این سال ها می گوید: مدت  نه سال در دبستان و دبیرستان منوچهری که در همان خانی آباد قرار داشت درس خواندم و تنها خاطره ای که از دوران تحصیل به یاد دارم این است که هیچ وقت شاگرد اول نشدم، اما زندگی در میان مردم و برای مردم درس هایی به من آموخت که فکر می کنم هرگز نمی توانستم در معتبرترین دانشگاهها کسب کنم. زندگی همچنین به من آموخت که مردم را دوست بدارم و تا آنجا که در حد توان من است به آنان کمک کنم. این کمک از چه طریق و چه راهی باشد مهم نیست ، هر کسی به قدر توانایی اش...

دوران نوجوانی

غلامرضا مانند همسالان خود به ورزش علاقه داشت. ولی پس از اینکه همراه با شیخ ابراهیم به زروخانه رفت، دریافت که رغبتش به کشتی بیشتر از ورزش های دیگر است. تختی آرزوی قهرمانی را در سر نمی پروراند اما عاشقانه شروع  به ورزش کرد و همین عشق او را به بالاترین درجات هدایت نمود. 15 ساله بود که ورزش را در زورخانه محل خودشان آغاز کرد. پس از مدتی وقتی برادرش انگیزه و علاقه  وی را مشاهده نمود او را به باشگاه  "ببر" برد و به عبدالحسین  فیلی سپرد تا به پرورش استعداد او بپردازد.

باشگاه ببر مدتی بعد تعطیل شد؛ تختی را به زورخانه " گردان" برد. پس از چندی غلامرضا  همراه برادرش راهی باشگاه پولاد شد مکانی که آینده او را رقم زد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

5.0/5 امتیازهای داده شده (1 امتیاز)

به اشتراک گذاری