• No file selected.

  از واریس چه می‌دانید؟

  Author

   

  حتما تاکنون در مورد واریس چیزهایی شنیده‌اید و ممکن است اطلاعاتی داشته باشید. در این مطلب سعی می‌شود اطلاعات دقیق‌تری در مورد آن به شما داده شود. واریس چیست و چه عواملی سبب بروزآن می‌شوند؟ برای جلوگیری، بهترین کار چیست؟

 • No file selected.

  احساس ناراحتی در قفسه سینه

  Author

  در هر سن و سالی که باشید حتما دچار احساس ناراحتی در قفسه سینه خود شده‌اید، خواه به شکل درد یا احساس ضربان قلب و یا احساس تنگی نفس. اما باید دانست که چه علایمی به نفع بیماری مهم قلبی است یا نیازمند پیگیری و چه علایمی شاید فقط نشانگر یک درد ساده عضلانی. در واقع احساس ناراحتی در قفسه سینه یکی از شایعترین علل مراجعه به پزشکان است. اگر دوست دارید بیشتر از انواع این ناراحتی‌ها آگاه شوید ادامه مطلب را بخوانید.

یوگا

نویسنده: صنم سرایی, منتشر شده در بخش پزشکی و سلامت,

No file selected.

امروزه یوگا را در بسیاری از موارد درست به کار نمی برند مردم فکر می کنند یوگا کج کردن اندام های بدن یا یک نوع ژیمناستیک است.

حتی باشگاه های یوگا را تاسیس می کنند با این تصور اشتباه که یوگا همان بازی آکروبات است که پیچیده تر انجام می شود. این حماقت است. یوگا روح و بدن انسان را در بر می گیرد و هدف آن ایجاد تحولی در این مجموعه در جهت آرامش همراه با نشاط و نزدیک شدن به خدا و کسب سلامتی بیشتر در همه ی قسمت های بدن به خصوص روح و اعصاب است. اساس یوگا، حالت صحیح بدن، روش صحیح تنفس و طریقه ی درست فکر کردن است.

با یوگا می توان خوب به روح انسان نفوذ کرد. یوگا برای افرادی که دچار رماتیسم، آرتروز و سوء هاضمه با همه ی حالت های غیر طبیعی و آسیب دیدگی های روحی می باشند، مفید است.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

5.0/5 امتیازهای داده شده (1 امتیاز)

به اشتراک گذاری

در مورد نویسنده

صنم سرایی

اطلاعات عمومی